Výměna olejů a filtrů

Popis služby

Výměna motorového oleje včetně filtru a ekologické likvidace upotřebeného oleje a filtrů z této servisní činnosti.

Přednost služby

Použití značkového oleje a olejového filtru s nabídkou pro všechny typy motorů.

Přínos pro zákazníka

Výměna provedená v našich servisech zbavuje zákazníka povinnosti ekologické likvidace, kvalitní motorový olej zvyšuje životnost motoru.

Popis

Motorový olej má podstatný vliv na životnost a stav motoru vozidla. Navíc má nezanedbatelný vliv i na úsporu provozních nákladů a to jak přímo v podobě menší spotřeby pohonných hmot, tak i nepřímo minimalizací rizika nákladných oprav z důvodu nadměrného předčasného opotřebení pohonné jednotky. Musí splňovat celou řadu vlastností. Především musí dobře ulpívat na mazaném povrchu, musí odvádět vznikající třecí a provozní teplo, musí chránit kovové i nekovové části motoru před korozí. Za studena nesmí být moc hustý, aby byl schopen v co nejkratším čase dosáhnout všech mazaných míst. Za tepla zase nesmí být moc řídký, aby byl schopen na mazaných místech udržet stabilní olejový film. Z těchto důvodů je velmi důležité dodržovat termíny výměny doporučené výrobcem vozidla, po ujetí určitého počtu km.

Provádíme výměnu motorových olejů formou systémem odsávání nebo vypouštěním dle typu vozidla . Pro výběr vhodného typu oleje pro vozidlo zákazníka je jeho výrobcem předepsaná viskozita a jeho výkonnostní kategorie(motor benzinový, nebo naftový).

Používáme značkové oleje. Jedná se o oleje, které jsou součástí I. vybavení mnoha známých značek. Tyto oleje se rovněž prezentují v těžkých provozních podmínkách mnoha automobilových závodů. Široký výběr těchto olejů používaných z naší nabídky, zaručuje zákazníkovi splnění výrobcem požadovaných vlastností i vysokou kvalitu. Naši mechanici jsou schopni vám poradit a vybrat ten správný typ oleje pro vaše vozidlo. Výměnu provádíme buď okamžitě, nebo na základě objednání. Vždy podle potřeby zákazníka. Součástí výměny olejů je vždy i výměna olejového filtru.

Výrobcem vozidla předepsanou lhůtou pro výměnu motorového oleje šetříte Váš vůz!

Kvalita námi používaných olejů je zárukou pro Vaše správné rozhodnutí o výměně oleje!

O cenách servisních prací a motorových olejů se informujte prosím v naší prodejně.

Menu
Filtr zboží