Opravy pneu a duší

Popis služby

Standardní opravy poškozených pneumatik a duší.

Proč si nechat opravit pneumatiky v Pneucentrum N&N

Servisní mechanici mají certifikát na provádění oprav a používají značkový opravný materiál.

Přínos pro zákazníka

Odborně provedená oprava Vám zvýší jistotu a bezpečnost při jízdě. V porovnání s náklady na pořízení nové pneu (duše) ušetříte, aniž byste snížili užitné vlastnosti opraveného výrobku.

Popis

Náhlý únik vzduchu z pneumatiky bývá většinou spojen s průrazem, nebo průpichem pneumatiky. Pokud k této příhodě dojde za jízdy, pak je důležité co nejdříve zastavit a pneumatiku vyměnit. Delší jízdou na pneumatice bez tlakového vzduchu dojde k prolámání kordů nosné vložky a pneumatika je neopravitelná. Pokud zjistíte, že k tomuto úniku došlo v klidu, když automobil stojí, pak rovněž neváhejte a poškozenou pneumatiku okamžitě vyměňte.

A to je právě příležitost pro naše servisní mechaniky. Odborně provedená oprava mechanického poškození pneumatiky průpichem Vám ušetří peníze za nákup nové pneu. Naši pracovníci jsou pro opravy pneumatik a duší odborně proškoleni. Rovněž námi používané značkové opravné materiály jsou nejen velmi kvalitní, ale i cenově velmi výhodné. Proto je oprava poškozené pneumatiky pro každého našeho zákazníka zárukou dalších ujetých km a za příznivou cenu.

Ceny servisních prací Vám rádi sdělíme na prodejně.

Menu
Filtr zboží