Kontrola a seřízení geometrie náprav

Popis služby

Měření a případné seřízení geometrie náprav vozidla.

Přednost služby

Zjištění stavu seřízení jednotlivých částí přední a zadní nápravy podvozku vozidla pomocí přesného elektronického zařízení

Přínos pro zákazníka

Správné seřízení náprav vozidla zvyšuje životnost pneumatik, zlepšuje komfort jízdy a má vliv na celkovou bezpečnost provozu. Doporučujeme provést kontrolu geometrie po každé výměně pneumatik.

Popis

Technický stav pneumatik dovede prozradit, v jakém stavu se vozidlo a jeho podvozek nachází. Velmi důležitou roli u podvozku hraje především jeho správné nastavení. Pokud tuto skutečnost motorista podceňuje, neprojeví se to jen zvýšením provozních nákladů, ale především zhoršením jízdní stability. A zde se zvýšený zájem o stav podvozku skutečně vyplatí!

V servise, Vám naši pracovníci posoudí nejen technický stav provozovaných pneumatik, ale odbornou radou i poradí, jak zjištěné závady odstranit. Jedna z možností, kterou provádíme je i kontrola a případně následné seřízení zjištěných závad v geometrii podvozku vozidla.

Tuto kontrolu provádíme na moderním testovacím zařízení světového výrobce společnost Hunter. Jedná se o nejmodernější zařízení, které v současné době používají prémioví výrobci automobilů. Naměřené hodnoty jsou porovnávány s hodnotami dodanými výrobci vozidel pro jednotlivé modely. Výstupem měření je záznam naměřených hodnot z tiskárny, která je součástí zařízení. Zjištěné odchylky vám mohou naši mechanici okamžitě seřídit.

Zařízení je pravidelně kalibrováno s vysokou přesností.

Zvýšíte životnost svých pneumatik, zlepšíte komfort jízdy a zvýšíte bezpečnost provozu.

Ceny za kontrolu a seřízení geometrie Vám rádi sdělíme na naší prodejně.

Menu
Filtr zboží