Renovace světlometů

Renovace - leštění světlometů

Společnost Pneucentrum N&N s.r.o. Vám nabízí nově zavedenou službu leštění a renovaci světlometů

Profesionální renovaci zašlých, polykarbonátových světlometů.

Přednost služby

Polykarbonátová světla během provozu stárnou, mění barvu a zhoršují svítivost i vaši viditelnost. Profesionální renovací světel šetříte náklady za jejich výměnu.

Přínos pro zákazníka

Díky převratné technologii navrátíme Vašim světlometům skvělý vzhled, průhlednost i lesk a váš vůz bude opět atraktivní. V případě prodeje si tak vozidlo zachová svou tržní cenu.

Popis

V dnešní době již většina výrobců vozidel preferuje u světlometů polykarbonát namísto skla. Ten snižuje hmotnost vozidla, je bezpečnější a umožňuje výrobu světel prakticky v jakémkoliv tvaru. Jde však o plast, který mnohem méně odolává provozním podmínkám, kartáčovým myčkám, UV záření apod. Důsledkem je většinou matný, zažloutnutý povrch, který nelze v domácích podmínkách odstranit. Pneucentrum N&N disponujeme profesionální technologií, která si s takto poškozeným povrchem snadno poradí a navrátí světlometům průhlednost a lesk. U většiny světlometů lze provádět renovaci přímo na vozidle, bez nutnosti demontáže, čímž odpadá nutnost následného seřizování.
Renovaci provádíme ve třech stupních, speciální brousící a leštící metodou. Odhadovaný čas renovace jedno světlo je cca. 30 minut.

Pozor na neodborné renovace: Na trhu se objevují v hojné míře neodborné renovace např. špatné technologické postupy, použití špatných nástrojů a přípravků. Tyto renovace nejenže zrenovují světlomet ze 40 - 60 %, ale světlo po nějakém čase opět zmatní a je potřeba renovaci opakovat. V horším případě dojde ke zničení světlometu, který již nelze zrenovovat. A je nutné ho vyměnit za nový.

Společnost Pneucentrum N&N s.r.o. používá při renovaci světlometů výhradně světoznámého výrobce zn. 3M

Renovace světlometů ceník

světlometycena s DPH/1kssleva se zákaznickou kartoucena po slevě
malé 640,- Kč 7% 595,- Kč
velké 960,- Kč 7% 893,- Kč
zadní 370,- Kč 7% 344,- Kč

Cena za renovaci světlometu zahrnuje práci mechanika, spotřebovaný matriál k renovaci - (brusné a leštící kotouče spotřebované v množství dle tvrdosti světlometu, brusnou a leštící pastu).

Menu
Filtr zboží